Partnerzy

foto_fb

Zacząłem w czerwcu 2004 roku. Miałem wówczas bardzo małe pojęcie o projektowaniu. Małymi kroczkami realizowałem małe zlecenia na strony wizytówki oraz nie wielkie serwisy internetowe. Wykonywałem na Klientów zawsze bardzo serdecznie. Ktoś potrzebował wizytówki drukowanej, ktoś inny reklamy zewnętrznej. Są też Tacy, którzy reklamują się i sprzedają tylko w Internecie. Główną moją specjalizacją są strony www. Jest to moja pasja, hobby i zamiłowanie realizację tworzenia stron internetowych. Dziś projektuję i tworzę w oparciu o autorski System Zarządzania Treścią CMS. Wraz z rosnącymi wymaganiami stawianymi przez obecnych oraz nowych Klientów ciągle się rozwijam. Moje doświadczenie doprowadziło mnie do stworzenia własnego trendu wykonywania stron www. Wielu Klientów, jest już ze mną od samego początku, a jakość oferowanych usług wciąż rośnie. 

Nasze produkty tworzymy na bazie krajowych surowców i na podstawie własnych receptur. Przeprowadzamy szereg badań mających na celu uzyskanie jak najwyższej satysfakcji z naszych produktów. W celu dopasowania się do zmieniających się zapotrzebowań klientów stale poszerzamy oferowany asortyment oraz bezustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i inwestujemy w bazę technologiczną firmy.

Chociaż Spółka Cemcom Polska powstała w czerwcu 2010 roku to w nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy pewni naszych umiejętności, a współpracę z partnerami traktujemy priorytetowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
W zakładce Produkty znajdą Państwo karty informacyjne większości oferowanych przez nas materiałów. Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać więcej informacji o firmie Cemcom Polska, naszych produktach lub usługach prosimy o kontakt telefoniczny.

mar_pig